O FIRMIE

www.dachbud.pl

DACHBUD wiarygodna firma

DACHBUD bezpieczny dach nad głową

uczciwa praca

Zawsze z naciskiem na detale

PL EN DK DE
O FIRMIE

 

 

 

 

Dziękujemy za wejście na naszą stronę i zapraszamy na zapoznanie się z ofertą firmy DACHBUD

 

 

 

 

 ZABIERZ DACHBUD ZE SMARTFONEM zeskanój kod QR i przeglądaj w telefonie lub tablecie

 

Nasza firma DACHBUD specjalizuje się w całościowych pracach związanych z dekarstwemkryciem dachów, wykańczaniem poddaszy, pracami dociepleniowymi oraz podbitkami dachowymi. Zapewniamy naszym klientom profesjonalnie wykonaną usługę – zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem oraz dysponujemy nowoczesnym zapleczem. To pozwala nam na dostarczanie obsługi indywidualnie dopasowanej do zapotrzebowania klientów.

 

Pracujemy zarówno przy budowie dachów, jak i przy ich remontach. Wykonujemy krycie dachów praktycznie każdego rodzaju materiałami, w tym dachówkami cementowymi, ceramicznymi, gontami bitumicznymi, papą termozgrzewalną, blachodachówką w tym blachodachówka Regola. Również przeprowadzamy montaż rynien i obróbki blacharskie, obróbki kominów. Wykonujemy więźby dachowe, podbitki, wymieniamy fragmenty konstrukcji dachowych, przeprowadzimy deskowanie oraz papowanie dachu, lub zamontujemy folię paroprzepuszczalną.

 Kompleksowo zajmujemy się wszystkimi pracami dekarskimi. Nasi specjaliści doradzą dobór odpowiednich technik i materiałów do budowy i remontu dachu na każdą kieszeń.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić usługi na wysokim poziomie i jednocześnie w atrakcyjnych cenach. Naszym celem jest pełne zadowolenie klientów a tym samym nasze zadowolenie z Twojego sukcesu.

        


 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DACHBUD zapewnia kompleksową obsługę związaną z pracami dekarskimi i ogólnobudowlanymi. Początkowo skupialiśmy się głównie na dekarstwie – kryciu dachów, ocieplaniu budynków i wykańczaniu poddaszy. Obecnie nasza działalność obejmuje o wiele więcej usług, które z powodzeniem realizujemy na terenie regionu.

 

Zaczęliśmy świadczyć pozostałe prace ogólnobudowlane na życzenie wielu naszych zadowolonych klientów. Wielokrotnie spotykaliśmy się z zapytaniami o wykonanie pozostałych pracy budowlanych i remontowych, dlatego postanowiliśmy również o nie poszerzyć naszą ofertę. Zebraliśmy najlepszych fachowców w swojej branży i świadczymy obsługę na wysokim poziomie, nie tylko w zakresie dekarstwa. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić nawet najbardziej wymagające życzenia naszych klientów – liczy się dla nas profesjonalizm, terminowość oraz bezpieczeństwo.

 

Głównie w naszej działalności skupiamy sięLidzbarku, Iławie, Nowym Mieście Lubawskim, Nidzicy, Ostródzie,Olsztynie,Toruniu i okolicach. Uczestniczymy również w inwestycjach na terenie całego kraju oraz w państwach Unii Europejskiej - mamy za sobą doświadczenia zdobyte w Niemczech, Szwecji, Danii i Holandii, które pozwoliły nam na zapoznanie się z techniką budowlaną poza granicami Polski. To spowodowało, że zaczęliśmy realizować nasze usługi jeszcze bardziej precyzyjnie i z akcentem na detal, by całkowicie usatysfakcjonować klientów.

 

Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i klienci biznesowi oraz deweloperzy – zapraszamy każdego, komu zależy na uzyskaniu obsługi na wysokim poziomie. Pomożemy zarówno w budowie domu jednorodzinnego, począwszy od fundamentów, a skończywszy na dachu, jak i zajmiemy się poszczególnymi drobnymi pracami remontowymi i wykończeniowymi.

 

DACHBUD to ciągle rozwijająca się firma, która stawia na doświadczonych pracowników, z którymi łączy nas wieloletnia współpraca oparta na zaufaniu. To wpływa na jakość naszych usług. W pracy stosujemy nowoczesne technologie, do każdego zlecenia podchodzimy jednostkowo. Posiadamy własny sprzęt budowlany i dysponujemy transportem, co poprawia skuteczność i szybkość naszych usług. Jako jedna z niewielu firm w regionie posiadamy stosowne pozwolenia i uprawnienia w zakresie demontażu pokryć dachowych z azbestem. Zapewniamy pełną obsługę w tym zakresie włącznie z transportem do miejsca utylizacji materiałów niebezpiecznych zawierających azbest.

 

 

 

 

Nasza oferta obejmuje w szczególności:

·         kompleksowe usługi dekarskie, w tym układanie dachówek, montaż rynien, obróbki blacharskie, remonty dachów, montaż folii paroprzepuszczalnej oraz papowanie dachów.

·         układanie dachówek płaskich karpiówka, układanie karpiówki w łuskę oraz układanie dachówki w koronkę, między innymi takich firm jak Creaton,Wienerberger, Koranic

·         adaptacje pomieszczeń gospodarczych, strychów,docieplanie poddaszy

·         usługi wykończeniowe, malowanie ścian, bezpyłowe szlifowanie gipsu, przyklejanie fizeliny, tapety z włókna szklanego fizeliny na ścianę oraz sufity, modernizacja wnętrz

·         wykańczanie elewacji zewnętrznych,termoizolacja ścian

·         sztukaterie, tynki strukturalne, ozdoby styropianowe, bonie, gzymsy ozdobne

·         usługi zagospodarowania terenu

·         usługi ogrodnicze (trawniki, oczka wodne, ścieżki, altany)

·         sprzątanie terenu z liści oraz odśnieżanie i zwalanie śniegu z dachu, odśnieżanie parkingów

·         usługi mikrokoparką, kopanie oczka wodnego, kopanie podmurówki pod ogrodzenie.

 

Stosujemy zawsze indywidualne wyceny w zależności od zlecenia, które przygotowujemy na podstawie jego czasochłonności, skomplikowania, materiałów, wykorzystanych technologii. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szacunkowej wyceny usługi.

 

Od 1998 roku uzyskaliśmy ugruntowaną pozycję na rynku budowlanym i remontowym. Zyskaliśmy wiele pozytywnych referencji, jesteśmy polecaną firmą. Uznanie naszych klientów najlepsza rekomendacja. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

 

DACHBUD pozostawia dobre wrażenia , nie ślady. 

 

 


tagi strony*

Polish construction company, roofing company Poland, Polish company, Polish roofers, gute Baufirma mit polnischen,polnischen Baufirma, Dachdeckerei Polen

dachbud,dach bud,firma dekarska,fachowy dekarz,usługi dekarskie,firma dekarska z iławy,dekarz z iławy,naprawa dachu iława,usługi dekarskie nowe miasto lubawskie,dekarz nowe miasto lubawskie,układanie dachówki w koronkę,karpiówka,układanie dachówki w łuskę,przybijanie łat,na dach,do dachu,w dachu,naprawa rynny,Regola,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

DACHBUD Krzysztof Kurzac, ul.Nowy Rynek 7, 13 230 Lidzbark

tel. 48 604 168 373 ; skype:  dachbud

 

 Powered by: www.CDX.pl