Zakładanie ogrodu

www.dachbud.pl

DACHBUD wiarygodna firma

DACHBUD bezpieczny dach nad głową

uczciwa praca

Zawsze z naciskiem na detale

PL EN DK DE
Zakładanie ogrodu

 

Stworzymy Twój ogród z pasją, zaangażowaniem i wielką przyjemnością. Bo to ta część pracy której efekt żyje swoim prawem.Tu trzeba podejść indywidualnie.

 

 

 

 

 

 

 

Ogród to te miejsce, w którym po wielu godzinach pracy chcemy odpocząć w ciepły dzień lub wieczór. To miejsce, gdzie spędzamy wolny czas, czytamy książkę, bawimy się z dziećmi. To też w ogrodzie urządzamy spotkania z przyjaciółmi wzbogacone grillem, czy po prostu lubimy tam przebywać.

 

Dlatego warto mieć piękny ogród. Urządzimy Ci go od początku do końca, tak abyś poczuł się zachwycony efektem naszych prac. Dla nas to przyjemność i realizacja własnego hobby, dla Ciebie oddanie pracy osobom, które stworzą Tobie ogród marzeń.

 

Sadzenie tui ogrodowych, sadzenie tui szmaragdowych, sianie trawy – zadbamy o to z właściwą precyzją i starannością, tak aby każda chwila spędzona w Twoim ogrodzie była warta dobrych wspomnień. Oferujemy również wyścielenie ogrodu trawą – trawa z rolki to gwarancja zielonego ogrodu w każdej jego części. Trawnik z rolki to też najszybsza metoda na posiadanie trawnika.

 

Dbamy o ogród w każdym calu – nasza oferta to również aeracja trawników. To zabieg napowietrzania gleby za pomocą narzędzi lub maszyn spulchniających służący rozluźnianiu podłoża i pobudzeniu trawy do krzewienia się. Regularna aeracja wiąże się z obniżeniem strat wynikających z nadmiernego wyparowywania wody, efektywniejszego działania nawozów, podniesienia średniej temperatury gleby w strefie korzeniowej oraz zwiększenia elastyczności trawnika i zwiększenia zdolności regeneracyjnych. To nie wszystko – jako pasjonaci ogrodu dbamy o niego poprzez odpowiednią wertykulację trawy. To zabieg, który polega na pionowym cięciu darni. Wertykulację przeprowadza się zazwyczaj wczesną wiosną oraz jesienią na w miarę suchym podłożu.

 

Stwórz razem z nami ogród marzeń i pielęgnuj go systematycznie , lub zleć to nam. Karczowanie, pielęgnacja terenów zielonych, sprzątanie, porządkowanie ogrodu, grabienie liści, wciąganie liści za pomocą odkurzacza ogrodowego, odśnieżanie ścieżek, zakładanie oczka wodnego, kopanie oczka – to co nas wyróżnia, to duże doświadczenie w tego typu usługach połączone z wielką pasją. Wraz z pielęgnacją samego ogrodu dbamy o to, co zaraz obok niego – zajmujemy się również odśnieżaniem chodników, podjazdów , to nasza oferta gdy zimą , zalegający śnieg nie daje nam pracować na dachu.

 

 

 

 

 

DACHBUD Krzysztof Kurzac, ul.Nowy Rynek 7, 13 230 Lidzbark

tel. 48 604 168 373 ; skype:  dachbud

 

 Powered by: www.CDX.pl